Dekanat Bydgoszcz V – Fordon

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty

2 Października, Altanowa, Armii Ludowej, Bursztynowa, Cechowa numery parzyste od Pielęgniarskiej, Chełmońskiego, Cierpicka od Ordynackiej, Kameralna, Kapeluszników, Komisji Edukacji Narodowej, Kryształowa, Lądowa, Mariampolska, Obrońców Helu, Okulickiego prócz nr 1 – 7, Ordynacka, Osielska, Pielęgniarska, Piłsudskiego nieparzyste od Swobodnej i parzyste od Cechowej, Przełomowa, Roweckiego-Grota, Rybaki, Siemaszkowej, Sikorskiego, Swobodna parzyste od Piłsudskiego do Okulickiego, Zofińska cz. wschodnia, Zwierzyniecka, Żeromskiego

Bydgoszcz – Parafia pw. Św. Jana Pawła II

Bydgoskich Olimpijczyków, Fordońska nieparzyste od Włościańskiej do Kaliskiego, Igrzyskowa do Akademickiej, Kaliskiego, Strzeleckiego, Sucha, Szlakowa, Traktorzystów, Włościańska

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty

Andersa od Wyzwolenia, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego od Piłsudskiego, Braci Bażańskich, Brzegowa, Geodetów, Gieryna, Gryfa Pomorskiego, Hallera, Kiedrowskiego, Okulickiego nr nieparzyste 1 – 7, Pienińska, Piłsudskiego nieparzyste do Swobodnej, Posłusznego, Stabrowskiej, Tuchołkowej, Wyzwolenia parzyste od Andresa, Zofińska cz. zachodnia

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Marka

Alpejska, Bielskiego, Bieszczadzka, Czarlińskich, Czecha, Derdowskiego, Galla Anonima, Gorczańska, Janka z Czarnkowa, Janosika, Jarużyńska, Juhasów, Kadłubka, Kotarbińskiego, Kromera, Lawinowa, Marusarzówny, Orlińskiego, Pelplińska, Podgórze, Pod Reglami, Roja, Sabały, Salezjańska, Sudecka, Śnieżna, Świętokrzyska, Taterników, Tatrzańska, Witkiewicza, Wyzwolenia nieparzyste od Andersa, Zaruskiego, Zbójnicka,

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

Andersena, Bachledy, Brzechwy, Chałubińskiego, Daszyńskiego, Dubois’a, Duracza, Gawędy, GOPR, Gościnna, Kwiatkowskiego, Langego, Mieszka I, Palińskiego, Pałubickiego, Porazińskiej, Powalisza, Produkcyjna od Szybowcowej, Przyjaciół, Rataja, Rodzinna, Rzeźniackiego, Sielska od Szybowcowej, Skarżyńskiego, Wita Stwosza, Szafirowa, Szancera, Szczęśliwa, Szybowcowa, Wardyńskiego, Wierzejewskiego, Witosa, Wróblewskiego, Zarembiny, Zürna

Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników

Albrychta, Bartłomieja z Bydgoszczy, Berlinga, Bielawskiego, Bołtucia, Brzęczkowskiego, Ks. Brzóski, Chłodzińskiego, Chrzanowskiego, Drygałowej, Fiedlera, Frydrycha, Gierczak, Gordona, Grussa, Jasiniecka, Jędruszka, Kaczmarczyka, Kleeberga, Kleina, Kocerki, Konfederatów Barskich, Krysiewiczowej, Kulmatyckiego, Kulpińskiego, Lehmana, Licznerskiego, Łabendzińskiego, Łochowskiego, Majtkowskiego, Mielczarskiego, Monte Cassino, Nieduszyńskiego, Nowickiego, Pawła z Łęczycy, Piechockiego, Piórka, Piwnika Ponurego, Pod Skarpą do Jasinieckiej, Połukarda, Sosnowskiego, Stamma, Staszewskiego, Sucharskiego, Sybiraków, Szumana, Teski, Thommee, Ks. Trybowskiego, Twardzickiego do Przyjaciół, Tychoniewicza, Wańkowicza, Wielicza, Wiszniewskiego, Witeckiego, Żemojtela

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mikołaja

Ametystowa, Azbestowa, Bortnowskiego do Piłsudskiego, Boruckiego, Bydgoska, Cechowa nieparzyste a parzyste do Pielęgniarskiej, Celna, Ciasna, Cierpicka do Ordynackiej, Dorodna, Dowbor-Muśnickiego, Dworzec, Filomatów, Flotylli Wiślanej, Fordońska od Wyszogrodzkiej, Garczyńskiego, Góralska, Korzeniowskiego, Kościelna, Krygera, Kuligowskiego, Kwarcowa, Magazynowa do linii kolejowej, Mączna, Nad Wisłą, Nawigacyjna, Opalowa, Osiedlowa, Patrolowa, Piastowa, Piekary, Piłsudskiego parzyste do Cechowej, Podłużna, Powstania Styczniowego, Produkcyjna do Szybowcowej, Promenada, Przesmyckiego, Przy Bożnicy, Przy Tartaku, Rakowa, Rynek, Ryńskiego, Samotna, Saska, Sielska do Szybowcowej, Styki, Swobodna do Piłsudskiego, Szkolna, Ks. Szydzika, Taczaka, Targowisko, Topazowa, Transportowa, Warneńczyka, Wojciechowskiego, Wolna, Wybudowanie, Wyszogrodzka, Wyzwolenia do Andersa, Zakładowa