Dekanat Bydgoszcz IV – Wyżyny

Bydgoszcz – Parafia pw. Ducha Świętego

Aleksandrowska, Bagienna, Barcińska, Bogusławskiego, Cmentarna, Daleka, Dąbrowa, Dobrzyńska, Ducha Świętego, Emilianowska, Gajewskiego, Gąsawska, Glinki numery nieparzyste do Magnuszewskiej i parzyste do Dąbrowa, Gniewkowska, Golubska, Goplańska, Jana Pawła II nieparzyste od Wojska Polskiego, Janikowska, Jaracza, Jaśminowa, Kętrzyńska, Komuny Paryskiej, Krecia, Lentza, Lidzbarska, Lubraniecka, Łucka, Magnuszewska nieparzyste, Mogileńska, Morozowiczowej, Nieszawska, Niziny, Norwida, Ostródzka, Pakoska, Płowiecka, Podleśna, Podmokła, Przyjazna, Radziejowska, Rozłogi, Ruczaj, Rupienica, Rypińska, Szymborska, Torfowa, Trieblera, Wąbrzeska, Węgierska, Wieniawskiego, Wiosny Ludów, Wydmy, Zelwerowicza, Zielonogórska, Żeleńskiego, Żuromińska

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jadwigi Królowej

Bałkańska, Beskidzka, Biziela, Bośniacka, Bułgarska, Chorwacka, Czeska, Górzysta, Karpacka, Kujawska 109, Morawska, Polna, Serbska, Skotnickiego, Słowiańska, Sokola, Tucholska, Ujejskiego, Wojska Polskiego do Ujejskiego

Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej

Bełzy parzyste od nr 50, Falista, Ku Wiatrakom do Wojska Polskiego, Nałkowskiej, Nowowiejskiego, Ogrody, Siedleckiego, Staffa

Bydgoszcz – Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

Miejscowości/ulice należące do parafii: Bydgoszcz, Otorowo do nr 10

Bydgoszcz: Hutnicza, Łęgnowska, Okólna, Otorowska, Pionierów, Plątnowska, Przyłubska, Sadowa,  Spółdzielcza, Świetlicowa, Toruńska od Hutniczej, Wypaleniska, Zakole, Żółwińska,

Bydgoszcz – Parafia pw. Opatrzności Bożej

Architektów, Baczyńskiego, Betoniarzy, Chemiczna, Ciesielska, Dekarzy, Energetyczna, Kapuściska, Łukasiewicza, Monterów, Murarzy, Noakowskiego, Planu 6-letniego nieparzyste od Sandomierskiej, Sandomierska, Stolarska, Techników, Wojska Polskiego nieparzyste od Planu 6-letniego, Zachemowska

Bydgoszcz – Parafia pw. Świętych Polskich Braci Męczenników

Augustowska, Białogardzka, Białostocka, Ks. Biniaka, Bławatkowa, Bohaterów Kragujewca, Bohaterów Westerplatte, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej, Bytowska, Chabrowa, Człuchowska, Dunikowskiego, 15 Dyw. Piechoty Wlkp, Generalska, Glinki nieparzyste od Magnuszewskiej a parzyste od Dąbrowy, Gorzowska, Jelenia, Kąkolowa, Kliniczna, Kombatantów, Bpa Kozala, Ku Wiatrakom od Wojska Polskiego, Łomżyńska, Modrakowa, Ks. Popiełuszki, Przodowników Pracy, Rumiankowa, Rysia, Sasankowa, Solna, Szara, Szarych Szeregów, Szpitalna, Walecznych, Wojska Polskiego parzyste od Magnuszewskiej, Zajęcza, Złotowska,

Solec Kujawski – Parafia pw. bł. Michała Kozala

Miejscowości/ulice należące do parafii: Solec Kujawski, Rudy

Solec Kujawski: Akacjowa, Barwna, Błękitna, Błonie, Błotna, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Czereśniowa, Dębowa, Dojazd, Dożynkowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesienna, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Kącik, Kolorowa, Kościelna, Kwiatowa, Leśna, Letnia, Łanowa, Łąkowa, Malinowa, Modrzewiowa, Mroźna, Nadborna, Nizinna, Nowa, Orzechowa, Ks. Pelikanta, Piaskowa, Plonowa, Pogodna, Polna, Powstańców, Prosta, Rolna, Równa, Różana, Siewna, Skośna, Słoneczna, Spokojna, Srebrna, Strumykowa, Śnieżna, Średnia do Powstańców, Świerkowa, Tęczowa, Wiejska, Wierzbowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wrzosowa, Ugory, Zbożowa, Zielona, Zimowa, Złota, Żniwna

Solec Kujawski – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Miejscowości/ulice należące do parafii: Solec Kujawski, Makowiska, Otorowo od nr 10, Wypaleniska

Solec Kujawski: 22 Lipca, Bohaterów Września, Bydgoska, Kościuszki, Ogrodowa, Piastów, H. Sawickiej, Sienkiewicza, Ks. Skargi, Słowackiego, Targowa, Żeglarska, Żwirki i Wigury

Solec Kujawski – Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła

Miejscowości/ulice należące do parafii: Solec Kujawski, Kabat, Przyłubie

Solec Kujawski: Armii Krajowej, Bitwy Warszawskiej, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, por. Gierlińskiego, Graniczna, Jemiołowa, Klonowa, Kopernika, Kujawska, Leszczynowa, Lipowa, Młyńska, D. Mrzyk, Orla, Piłsudskiego, kmdr Romanowskiego, Sikorskiego, Skowronkowa, Słowicza, Sosnowa, Sowia, Szarych Szeregów, Tartaczna, Topolowa, Toruńska od nr 50, Żurawia

Solec Kujawski – Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Dworcowa, Garbary, Jagodowa, Plac Jana Pawła II, 29 Listopada, Robotnicza, Średnia od Powstańców, 23 Stycznia, Toruńska do nr 48, Wolności