Dekanat Bydgoszcz III – Południe

Bydgoszcz – Parafia pw. Bożego Ciała

Bocheńskiego, Brzozowa, Chołoniewskiego od Solskiego, Gładka, Goszczyńskiego, Horodelska, Jana Pawła II parzyste od Kujawskiej, Jesionowa, Konopnickiej, Lwowska, Orzeszkowej, Prosta, Przy Lotnisku, Pusta, Rynarzewska, Sadowskiego, Solskiego 1 i 3, Stefańskiego, Wczasowa, Zana, Zapolskiej, Ziemska

Bydgoszcz – Parafia pw. Chrystusa Króla

Abrahama, Brzozogłowego do Ostroroga, Dmowskiego, Drzymały, 11 Dywizjonu Artylerii Konnej, Gałczyńskiego, Kasprzaka, Korczaka, Kosińskiego do Ostroroga, Koszarowa, Lotników, Madalińskiego do Ostroroga, Morcinka, Okrzei, Orłowity do Ostroroga, Ostroroga, 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich, Słupskich do Ostroroga, Stawowa, Szubińska parzyste, Ks. Szulza, Szwoleżerów, Waryńskiego, Władysława IV do Ostroroga, Wysoka

Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

Bielicka, Brodzińskiego, Chołoniewskiego do Solskiego, Ciechocińska, Czackiego, Dąbrowskiego, Filarecka, Gackowskiego, Grodziska, Halicka, Inowrocławska nieparzyste do Górzyskowo i parzyste do Leszczyńskiego, Jordanowska, Konopna, Kossaka do Pięknej, Kruczkowskiego, Kujawska 48, Lenartowicza, Leszczyńskiego, Mariacka, Mylna, Na Wzgórzu Dąbrowskiego, Norweska, Nowa, Nowodworska, Orla, Podgórna od 21 i od 24, Podhalańska, Rogali, Sieroca, Ks. Skorupki do Czackiego, Skrajna, Sokołów Bydgoskich, Solskiego z wyjątkiem 1 i 3, Stroma, Szwedzka, Terasy część górna, Traugutta, Ugory, Ustrzycka, Zaleskiego, Żuławy

Bydgoszcz – Parafia pw. Miłosierdzia Bożego

Barwna, Brzozogłowego od Ostroroga, Bydgosty, Chłodna, Ciepła, Czerwonego Krzyża, Gwiaździsta, Hoża, Huzarska, Janickiego, Jasnogórska, Kosińskiego od Ostroroga, Kotowicza, Księżycowa, Madalińskiego od Ostroroga, Makuszyńskiego, Mglista, Mroźna, Nakielska od Stawowej do Trentowskiego, Nasypowa, Orłowity od Ostroroga, Pochyła, Pogodna, Prusa, Skwarna, Słoneczna, Słupskich od Ostroroga, Sujkowskiego, Syrokomli, Średzka, Tetmajera, Tęczowa, Tuwima, Wilcza, Władysława IV od Ostroroga, Wrzesińska, Zakopiańska

Bydgoszcz – Parafia pw. NMP Matki Kościoła

Biedaszkowo, Brandta, Fałata, Gersona, Gnieźnieńska, Gołębia, Górzyskowo, Grobla, Ikara, Inowrocławska nieparzyste od Górzyskowo i parzyste od Leszczyńskiego, Jaskółcza, Kcyńska, Ks. Konopczyńskiego, Kossaka od Pięknej, Krucza, Łabiszyńska, Orłowskiego, Pawia, Piękna, Potockiego, Ks. Skorupki od Czackiego, Strzelecka, Szubińska nieparzyste od Pięknej, Żwirki i Wigury

Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy

Chłopickiego, Chwytowo, Czarnieckiego, Czartoryskiego, Długosza, Dolina, Marsz. Focha do Brdy, Garbary, Grottgera, Grudziądzka, Grunwaldzka do Granicznej, Jackowskiego, Kącik, Kordeckiego, Królowej Jadwigi do Brdy, Krótka, Kruszwicka, Lubelska, Łokietka do Granicznej, Miedza, Nakielska do Stawowej, Naruszewicza, Na Wzgórzu, Wincentego Pola, Poznańska, Plac Poznański, Różana, Seminaryjna, Siemiradzkiego, Szubińska do Pięknej, Śląska do Granicznej, Świętej Trójcy, Ułańska, Wrocławska do Kanału Bydgoskiego

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Wojciecha

Chełmińska, Plac Chełmiński, Czarna Droga, Graniczna, Grunwaldzka od Granicznej do wiaduktu kolejowego przy Bronikowskiego, Jasna, Kanałowa, Kraszewskiego, Łokietka od Granicznej, Nad Kanałem, Nowogrodzka, Staroszkolna, Śląska od Granicznej, Wrocławska od Kanału