Dekanat Bydgoszcz II – Śródmieście

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli

Babia Wieś, Bernardyńska, Grodzka cz., Jagiellońska numery parzyste od Bernardyńskiej do Rumińskiego, Kujawska numery parzyste do 44 i nieparzyste do Ustronia, Pl. Kościeleckich, Przy Zamczysku, Rumińskiego, Św. Floriana, Toruńska do 86, Urocza, Ustronie, Wiatrakowa, Zbożowy Rynek, Żupy

Bydgoszcz – Parafia pw. Świętego Krzyża

Artyleryjska, Dwernickiego 4, Gdańska od Kamiennej – nieparzyste do 171 a parzyste do 242, Leśna, Podchorążych, Powstania Listopadowego, Powstańców Warszawy, Skromna

Bydgoszcz – Parafia Katedralna pw. św. Marcina i Mikołaja

Batorego, Długa, Farna, Marszałka Focha do Brdy, Grodzka cz., Jagiellońska parzyste do Bernardyńskiej, Jana Kazimierza, Jezuicka, Kręta, Magdzińskiego, Malczewskiego, Mennica, Mostowa, Nowy Rynek, Niedźwiedzia, Pocztowa, Pod Blankami, Podgórna 1-19 i 6-20, Podwale, Przyrzecze, Stary Port, Stary Rynek, Wały Jagiellońskie, Wąska, Wełniany Rynek, Wierzbickiego, Zaułek

Bydgoszcz – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Bocianowo, Bulwary, B. Chrobrego, Cieszkowskiego parzyste, Dworcowa od Warmińskiego, Fredry, Hetmańska, Kaszubska, Królowej Jadwigi od Brdy, Kwiatowa, Lipowa, Marcinkowskiego nieparzyste i parzyste od Obrońców Bydgoszczy, Matejki, Mazowiecka, Ogrodowa, Plac Piastowski, Podolska od Warmińskiego, Pomorska nieparzyste od Zdunów i parzyste od Cieszkowskiego, Racławicka, Rejtana, Rycerska, Sienkiewicza, Sobieskiego, Sowińskiego, Ślusarska, Śniadeckich od Pomorskiej, Świecka, Świętojańska, Unii Lubelskiej, Warszawska, Wileńska, Zduny od Warmińskiego, Zygmunta Augusta, Żółkiewskiego

Bydgoszcz – Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Chocimska, Cieszkowskiego nieparzyste, Dworcowa do Warmińskiego, Gdańska do Kamiennej Gimnazjalna, Konarskiego, Kościuszki, Krasińskiego, Libelta nieparzyste, 3 Maja, Marcinkowskiego parzyste do Obrońców Bydgoszczy, Obrońców Bydgoszczy, Parkowa, Plac Wolności, Podolska do Warmińskiego, Pomorska nieparzyste do Zdunów i parzyste do Cieszkowskiego, Reja, Skargi, Śniadeckich do Pomorskiej, Warmińskiego, Zduny do Warmińskiego

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Wincentego á Paulo

Asnyka, Berwińskiego, Chodkiewicza, Chopina, Cicha do Lelewela, Cisowa , Czerkaska do Sułkowskiego, Dwernickiego 7, Gajowa nieparzyste od Skłodowskiej do Głowackiego, Huculska, Jagiellońska do Pestalozziego – nieparzyste od 3-Maja a parzyste od Rumińskiego, Jastrzębia, Jurasza, Karłowicza, Kasprowicza, Kasztanowa do Lelewela, Kilińskiego, Kolberga, Kołłątaja, Kopernika, Kozietulskiego, Krakowska, Kurpińskiego, Lelewela do Cichej, Litewska, Libelta parzyste, Łużycka, Małachowskiego, Markwarta, Mickiewicza, Moczyńskiego, Moniuszki, Niemcewicza, Ogińskiego, Ossolińskich, Paderewskiego, Pałucka, Park Ludowy, Pestalozziego nieparzyste, Piotrowskiego, Plater, Płocka, Poniatowskiego, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Sielanka, Skłodowskiej-Curie M do Wyszyńskiego, Słowackiego, Sportowa, Staszica, 20 stycznia 1920, Sułkowskiego do Czerkaskiej, Szwalbego, Szymanowskiego, Ściegiennego, Topolowa , Wawrzyniaka, Plac Weyssenhoffa, Wybickiego, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Kardynała Wyszyńskiego od Skłodowskiej do Głowackiego, Zamojskiego, Żmudzka od Skłodowskiej-Curie

Bydgoszcz – Parafia pw. NMP Królowej Pokoju (kościół garnizonowy) – Parafia personalna