Dekanat Bydgoszcz I – Północ

Dekanat Bydgoszcz I – Północ

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy

Borowiacka, Bronikowskiego do Kanału Bydgoskiego, Bruska, Burzowa, Buszkowska, Byszewska, Charzykowska, Chełmżyńska, Chmielna, Chmurna, Chojnicka, Czarnkowska, Deszczowa, Elbląska, Filtrowa, Flisacka, Głucha, Gogolińska, Gostycyńska, Gradowa, Grunwaldzka od Przejścia do wiaduktu kolejowego przy Bronikowskiego, Gryczana, Jarmużowa, Jęczmienna, Kamińskiego, Karsińska, Karolewska, Kociewska, Koronowska, Kórnicka, Krajeńska, Lodowa, Lubawska, Łanowa, Łącka, Łąkowa, Łebska, Łobżenicka, Łubinowa, Mińska do Kruszyńskiej, Mleczna, Mławska, Młyńska, Mściwoja, Nadrzeczna, Nad Torem, Obornicka, Odonica, Okopowa, Orlicza, Papiernicza, Piaśnicka, Piwna, Plonowa, Pod Borem, Podniebna, Polarna, Przejazd, Pszeniczna, Rogalińska, Rzepeckiego, Sambora, Sępoleńska, Siedlecka, Skarbiewska, Skarszewska, Ks. Stanisława Streicha, Studzienna, Ks. Bernarda Sychty, Szczecińska, Szpęgawska, Śluzowa, Śniegowa, Św. Antoniego, Świekatowska, Świętopełka, Trzeciewiecka, Urodzajna, Wągrowiecka, Wdzydzka, Wichrowa, Wiejska, Więcborska, Witosławy, Wodna, Wrzosowa, Wyrzyska, Zachodnia, Zawodzie, Zielona, Źródlana, Żnińska

Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego

Albatrosowa, Bażancia, Biedronkowa, Borsucza, Cietrzewia, Czapla, Czyżykowa, Dolna Waleniowa, Drozdów, Dzięciołowa, Gawronia, Gęsia, Głuszcowa, Grunwaldzka od Przejścia, Ibisowa, Indycza, Jarząbkowa, Kacza, Kanarkowa, Kobaltowa, Kogucia, Św. Maksymiliana Kolbego do Waleniowej, Kolibrowa, Kormoranów, Krańcowa, Kraskowa, Krogulcza, Kruszyńska, Kukułcza, Łabędzia, Mewia, Miedziana, Mińska od Kruszyńskiej, Motylowa, Niklowa, Ołowiana, Papuzia, Pelikanowa, Perkozowa, Perlicza, Pingwinowa, Platynowa, Podmiejska, Przejście, Przepiórcza, Ptasia, Puszczykowa, Rudzikowa, Sarnia, Sępia, Skośna, Skowronków, Słowicza, Sowia, Spiżowa, Srebrna, Stalowa, Strusia, Szczygla, Szpakowa, Tukanowa, Waleniowa, Wiewiórcza, Wronia, Wróblowa, Ziębia, Zimorodkowa, Złota, Pawłówek część do obwodnicy Bydgoszczy

Bydgoszcz – Parafia pw. bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika

Miejscowości/ulice należące do parafii: Bydgoszcz, Lisi Ogon

Bydgoszcz: Agatowa, Biskupińska, Błękitna, Borowikowa, Bratkowa, Brzezińska, Candera, Cedrowa, Chorzowska, Cicha, Cieplicka, Cytrusowa, Czeremcha, Czochralskiego, Daglezjowa, Domaniewskiego, Gliwicka, Grójecka, Grzybowa od Wierzbowej, Iglasta, Irysowa, Janowiecka, Jarosławska, Jeleniogórska, Kalinowa, Konwaliowa, Koszykowa, Koźlakowa, Krotoszyńska, Kurkowa, Legnicka, Lisia, Łochowska, Maciaszka od Wierzbowej, Maciejowicka, Malachitowa, Miedzyńska, Młynarska, Muchomorowa, Nakielska od Żywieckiej, Nefrytowa, Notecka, Oleśnicka, Olszówkowa, Oświęcimska, Pieczarkowa, Pilska, Popławskiego, Potulicka, Prądy, Rubinowa, Rydzowa, Rzeszowska, Sanocka, Sicieńska, Spacerowa od Żywieckiej, Szmaragdowa, Tańskich, Tarnowska, Trawnik, Wałbrzyska, Wierzbowa, Zgorzelecka, Żubrowa, Żurawinowa, Żywiecka, Żyzna

 

Lisi Ogon: Bydgoska, Kręta, Platynowa, Przy Lesie, Spacerowa, Spokojna, Starowiejska, Twarda, Usługowa, Wspólna, Zacisze, Zakątek, Złota, Żywiecka

Bydgoszcz – Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP

Batalionów Chłopskich, Józefa Bema, Czołgistów, Grenadierów, Gwardzistów, Jachtowa, Jednostronna, Kanonierów, Kąpielowa, Kmicica, Kolejarska, Komandosów, Kosmonautów, Krzemieniecka, Księcia Witolda, Leszka Białego, Ludwikowo, Niecała, Okrężna, Olsztyńska, Partyzantów, Poligonowa, Poprzeczna, Półwiejska, Racjonalizatorów, Rakietowa, Saperów, Spadochroniarzy, Starogardzka, Szyperska, Średnia, Onufrego Zagłoby, Zakątek, Zamknięta, Zawiszy Czarnego, Żeglarska

Bydgoszcz – Parafia pw. NMP z Góry Karmel

Akacjowa, Białobłocka, Biłgorajska, Bluszczowa, Borówkowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Czorsztyńska, Daktylowa, Dęblińska, Fiołkowa, Głogowska, Grajewska, Grzybowa do Wierzbowej, Hebanowa, Hrubieszowska, Jagodowa, Jałowcowa, Jesienna, Jeżynowa, Jędrzejowska, Kartuska, Katowicka, Kokosowa, Kościerska, Krokusowa, Krośnieńska, Krzywa, Kwidzyńska, Letnia, Maciaszka do Wierzbowej, Mahoniowa, Makowa, Malinowa, Modlińska, Morelowa, Nakielska nieparzyste od Pijarów do Wierzbowej parzyste od Bronikowskiego do Żywieckiej, Oleśnicka, Owocowa, Orzechowa, Palisandrowa, Paprocia, Plażowa, Podnóże, Polanicka, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przedwiośnie, Przemyska, Pszczyńska, Radomska, Sosnowa, Spacerowa do Żywieckiej, Suwalska, Strzegowska, Szczytowa, Sztumska, Ślesińska, Świdnicka, Tczewska, Truskawkowa, Wejherowska, Wiklinowa, Wiosenna, Wolińska, Wiśniowa

Bydgoszcz – Parafia pw. Przemienienia Pańskiego

Miejscowości/ulice należące do parafii: Bydgoszcz, Opławiec, Smukała, Janowo:

Agrestowa, Azaliowa, Baranowskiego, Berberysowa, Boronia, Janowska, Kaktusowa, Kapryśna, Kasperowicza, Kolonijna, Krynicka, Kudowska, Kuracyjna, Laurowa, Letniskowa, Magnoliowa, Meysnera, Migdałowa, Montowskiego, Olimpijska, Opławiec, Palmowa, Rajska, Relaksowa, Sanatoryjna, Smukalska od Baranowskiego, Szczawnicka, Tryszczyńska, Tulipanowa, Wycieczkowa, Wypoczynkowa, Zdrojowa

Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Rodziny

Błądzimska, Błotna, Bożenkowska, Cekcyńska, Drzycimska, Gościeradzka, Jeżewska, Komierowska, Korzenna, Kotomierska, Kuźnicka, Laskowicka, Mąkowarska, Mochelska, Myślęcińska, Niewieścińska, Obozowa, Piaski, Przechowska, Rytelska, Serocka, Smętowska, Smukalska do Baranowskiego, Szamarzewskiego, Terespolska, Unisławska, Wąwelska, Wierzchucińska, Wudzyńska, Zbrachlińska, Żołędowska

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej

Bartnicza, Botaniczna, Bronikowskiego od Kanału Bydgoskiego, Chlebowa, Chłopska, Dożynkowa, Glebowa, Gminna, Górna, Gromadzka, Kłosowa, Leszczyna, Liściasta, Ludowa, Miodowa, Nakielska nieparzyste od Trentowskiego do Pijarów, Na Uboczu, Orawska, Orna, Osada, Pagórek, Pasieczna, Pijarów, Pszczelna, Przyleśna, Rzepakowa, Sąsiedzka, Sierpowa, Siewna, Szczytowa do Jagodowej, Trentowskiego, Warzywna, Widok, Wieśniacza, Woskowa, Zamiejska, Zapłotek, Zasobna, Żniwna, Żytnia

Bydgoszcz – Parafia pw. Wniebowstąpienia Pańskiego

Miejscowości/ulice należące do parafii: Bydgoszcz, Osówiec Wybudowania

Bydgoszcz: Amurowa, Atolowa, Boleniowa, Certowa, Ciernikowa, Delfinowa, Dorszowa, Głębinowa, Halibutowa, Homarowa, Jazgarzowa, Jesiotrowa, Jeziorna, Karasiowa, Karmazynowa, Karpia, Kawiorowa, Kiełbikowa, Kilowa, Kleniowa, Św. Maksymiliana Kolbego od Waleniowej, Kotwicowa, Krabowa, Kutrowa, Lagunowa, Leszczowa, Linowa, Lipieniowa, Łososiowa, Łowiskowa, Małżowa, Masztowa, Mieczykowa, Miętusowa, Morszczukowa, Mrotecka, Muszlowa, Oceaniczna, Okoniowa, Ostrygowa, Piskorzowa, Planktonowa, Płociowa, Pokładowa, Przewoźników, Przyczółek, Przystaniowa, Pstrągowa, Rekinowa, Sandaczowa, Sardynkowa, Sazanowa, Sieciowa, Skalarowa, Spławikowa, Sumowa, Szczupakowa, Sztormowa, Szuwarowa, Tatarakowa, Tranowa, Trociowa, Trzcinowa, Tuńczykowa, Uklejowa, Wędkarska, Węgorzowa, Wielorybia, Więcierzowa, Wyspowa, Zatokowa

Osówiec Wybudowanie: Boczna, Cicha, Gwarna, Jagodowa, Malinowa, Nasypowa, Piaskowa, Polna, Poziomkowa, Przy Lesie, Spokojna, Wesoła