Aktualne OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE będą zamieszczane najpóźniej w poniedziałek

(oprócz dni świątecznych)

X NIEDZIELA ZWYKŁA

od 08  do 16  czerwca 2024 roku.

1)     21 lipca, z Bydgoszczy wyrusza XX Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, pielgrzymi dotrą do tronu Matki Bożej 31 lipca. Więcej informacji znajdziemy na stronie www.pielgrzymka.bydgoszcz.pl

2)     Serdecznie dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnym za dar ołtarza 3 nowe czerwone ornaty do sprawowania Eucharystii.

3)     Dziękuję pani Dyrektor Emilii Landowskiej i pracownikom Przedszkola Dzieciątka Jezus za  zorganizowanie festynu parafialnego. Dzieci mogły się skorzystać z dmuchanych zamków, było malowanie twarzy, tatuaże, warkoczyki a wszyscy bawiliśmy się przy pięknej muzyce i mogliśmy zjeść lody, smaczną zupę i ciasto.

4)     W sobotę, 15 czerwca, w łączności z mszą św. o godz. 18.00 katecheza przed bierzmowaniem.

5)     Katecheza dla dorosłych w tym miesiącu przesunięta o tydzień, na czwartek 20 czerwca w łączności z mszą św. o godz. 18.00

6)     W niedzielę, 16 czerwca, ministranci będą zbierać ofiary do puszek własne potrzeby.

Ks. Michał w ostatnim czasie był z chłopcami na meczu piłki nożnej w Grodzisku Wielkopolskim, na basenie. Planowany jest spływ kajakowy i jesienią jednodniowa wycieczka.

7)

Ks. proboszcz Aleksander Kozakowski 609 304 671