Aktualne OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE będą zamieszczane najpóźniej w poniedziałek

(oprócz dni świątecznych)

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

od 20 kwietnia do 28 kwietnia 2024 roku.

1)   20 kwietnia, w IV niedzielę wielkanocną, nazywaną niedzielą Dobrego Pasterza, w Kościele Katolickim obchodzony będzie 61 Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

W Polsce niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do szczególnej służby w Kościele. W tym roku przeżywany będzie pod hasłem: Zróbcie Wszysko cokolwiek wam powie mój Syn

2)     We wtorek, 23  kwietnia Uroczystość św. Wojciecha  bp. i męczennika, Głównego Patrona Polski.

3)     W czwartek, 25  kwietnia, święto św. Marka Ewangelisty.

4)    W czwartek, 25 kwietnia, próba dla dzieci pierwszokomunijnych w kościele o godz. 17.00

5)     Dziękuję za pomoc w przygotowaniu peregrynacji figury św. Michała Archanioła: ks. Michałowi wraz z Liturgiczną Służbą Ołtarza, Panu Bolesławowi, Piotrowi, Wspólnocie Żywego Różańca za przygotowanie dekoracji oraz prowadzenie modlitwy, pani Emilii i chórowi, mężczyznom którzy nieśli figurę oraz pocztom sztandarowym. Bóg zapłać.

6)

Ks. proboszcz Aleksander Kozakowski 609 304 671