Ogłoszenia parafialne

Aktualne ogłoszenia parafialne będą zamieszczane do poniedziałku do godziny 12:00 (oprócz dni świątecznych).

26.01.2020r.

III Tydzień zwykły

Pierwsze czytanie:
Iz 8, 23b – 9, 3

Psalm responsoryjny:
Ps 27

Drugie czytanie:
1 Kor 1, 10-13. 17

Werset przed Ewangelią:
Mt 4, 23

Ewangelia:
Mt 4, 12-23

1) Z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do Pana † Śp. Danuta Krasulak i † Śp. Maria Wachowska, zmarłe siostry polecajmy miłosierdziu Bożemu.

2)     W tym tygodniu wspominamy:

• We wtorek św. Tomasza z Akwinu
  • W piątek św. Jana Bosko
  • W sobotę czcimy Niepokalane Serce NMP, jest to I sobota miesiąca, po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej.
  • W niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, w tym dniu przychodzimy ze świecami, gdzie nastąpi błogosławieństwo. Świece trzyma się zapalone podczas Ewangelii i Modlitwy Eucharystycznej.

Na godz.12:00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św., gdzie podczas tej Mszy św. zostaną poświęcone ich świece, które będą im towarzyszyć przez całe życie.

3)     Biuro parafialne czynne w poniedziałek 8:00 – 10:00 i w czwartek 8:00- 10:00 oraz 15:00 – 17:00, a dla narzeczonych poniedziałek 18:30 (oprócz dni świątecznych).

4)     W biurze parafialnym oraz  w zakrystii po niedzielnej Mszy św. można zamawiać intencje mszalne.

Niech Bóg was błogosławi.